Namai namučiai

Kuriam laikui buvom dingę, virė darbai, o jau savaitėlę gyvename naujuosiuose savo namuose! Daugiau apie tai nuo paskutinio post’o kiek vėliau, vis dar daiktai ieško savo vietos lentynose, tad tvarkomės, džiaugiamės, kad pagaliau turime savo svajonių namus. Statyba neprailgo, tas laikas, turbūt apie 10 mėnesių, prabėgo nejučia. Liko nutinkuoti fasadą, išlyginti sklypą, vėliau, pasinaudoję gerąja blogerių patirtimi, ketiname įsirengti terasą, tvorą. Viduje iš esmės viską baigėme, liko išdažyti garažo sienas, tad šią savaitę apdailos darbai bus baigti. Likę darbai – malonūs rūpesčiai.

Kas liečia interjerą, kaip viskas susideliojo, esu patenkintas, viskas pavyko maždaug 90% to, kas buvo tikėtasi. Turint omenyje, kad prieš tai su interjeru, spalvom ir detalėm draugauti neteko, rezultatas džiugina. Taip sužinojau, kad vienas šio blog’o skaitytojas, taip pat, lyg sutarė dėl namo statybas su mums dirbusia prigada, tai džiugu, kad buvome naudingi, visais kontaktais mielai pasidalinsime artimiausiame post’e. Ačiū, kad skaitote 😉

Įrašo “Namai namučiai” komentarai: 23

  • Gal su tais 10 mėn. ir kiek perlenkiau, pamatam paruoštas pagrindas 04.12, pamatai išlieti 05.03 🙂 Yra tikslas, svarbu bus rezultatas 😉

 1. Oho kaip staigiai jus, o kazkada komentavot pas mus kazka, kad pamaniau, jog mes pirmi baigsim, o dabar gaunasi, kad daugiau nei puse metu mus aplenket 🙂 Bet sveikinu pasiekus tiksla! Dziaugemes uz jus! 🙂

  • Pirmas planas buvo savo finansinėm jėgom statyti, tačiau realybė smogė tuo, kad reikia gyventi dabar, ne po 5, ne po 10 metų, tad liko sužiūrėti eigą 🙂 Ačiū labai 🙂

  • Dar iki galo nesuvesti skaičiukai, kai visus darbus savaitės – dvejų bėgyje pabaigs (liko garažą išdažyti ir kelis plintusus pakabinti), bus aiškiau, bet artėjam labai prie 750, dar laukia fasadas, gerbuvis.

  • paziurejau kad pas jus daugiau nei dvigubai daugiau kvadraturos nei pas mus, tai teoriskai mastant kvadrato kaina kaip ir mazesne turetu but, bet akivaizdu, kad pas jus ta kvadrato kaina smarkiai isaugina greitis. Bandet skaiciuotis kaip keistusi finansine puse, jei statybos uztruktu 2x, 3x ilgiau?

   • Apdaila juk eina visur, ir plyteles reik, ir dažymas, ir durys, ir t.t., tai realiai nesigauna pigiau. Pvz sienų yra ~800kv.m. visas jas reikia paruošti, apdirbti, tai kaip ir nėra logikos, nors pradžioje ir aš taip galvojau. Kur galima sutaupyti, tai dėl masto nuolaidą pasirinkti arba rinktis medžiagas. Pvz dažymui naudojom Danijoje pilstomus dažus Flugger, akmens masės plyteles ir pan. Taip pat rekuperatorius, geoterminis, vandens cirkuliacija, kondicionierius sujungtas su geotermine sistema, vokiški garažo vartai ir pan. keičia kainą. Neteko taip skaičiuoti, nemanau, kad tai lėmė kažką, greitis atsirado dėl nepetraukiamo finansavimo ir, manau dar svarbiau, dėl planavimo į priekį (pvz langų reikia laukti 6 savaites, bet kai juos reikėjo montuoti, jie jau buvo pas mus) ir pan.

  • Na nesiginciju, turbut taip ir yra. Pasistenk kuo detaliau aprasyti visas kainas/sprendimus, kol dar nepasimirso, manau tikrai daug kam aktualus tie greitos nuosavo namo statybos kastai, bei su kokiom problemom tenka susidurti.
   Beje, ar neturit problemos su dregme sienose? Isikelet saltuoju metu laiku, vadinasi apdailos darbai turejo vykti ziema. Mano nevienas pazistamas butuose/kotedzuose (kurie pastatyti buvo labai greitai) kovojo su ta “statybine dregme“ su galingais pramoniniais dregmes surinkejais, tiesa pas juos nera rekuperatoriaus.

  • Dėkui, ne viskas ten paprasta, nes kai kas supinta su darbais, bet kiek galima yra ir atskirai, sugrupuoti kiek įmanoma bandysim kai bus baigti darbai 🙂

 2. Sveikas,
  Gal gali papasakot kokiu principu dirbi su statančia brigada? Ar jie tiekia medžiagas bei kaip išsirenki tas medžiagas kokių nori? ar esi sutaręs su jais galutinę kainą? ar pagal sąmatą medžiagas renkiesi, kad nebūtų virš sutartos eilutės ar kaip?

  • Kol kas viską samdėm ir kol kas nesu dar visko suvedęs, tai negaliu pasakyti. Šiais metais nusprendėm nukelti fasado darbus, tad visko iki galo ir nepavyko padaryti.

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s