100.000 apsilankymų

Wow, mūsų puslapį aplankė per 100.000 žmonių, įspūdinga 🙂 Ta proga mažas atnaujinimas – šiuo metu įpusėjo fasadą. Buvome kiek sustoję, bet paskutiniai statybų darbai visgi bus baigti. Fasadą darė kita komanda. Jį teko šveisti, papildomai armuoti, langus papildomai dengėm 2cm sustiprintu polisteroliu, tad šaltajam sezonui būsime pasiruošę.

Daugiau apie skirtingus statybų etapus ateities straipsniuose 🙂

Įrašo “100.000 apsilankymų” komentarų: 11

    • Atsakysiu kiek vėliau, reikia pasižiūrėt, nesimokau pavadinimų 😀 Ar dirba tik mano krašte nežinau, buvau įdėjęs numerį, geriausia pasiskambinti 🙂 Parašysiu biški vėliau 🙂

  1. Galite daugiau parašyti apie tuos papildomus 2cm prie langų? Išorinius angokraščius apklijavote EPS100? Langus išnešinėjote į apšiltinimo sluoksnį?

    • Kai statėm, klausė manęs ar langus uždengti ar palikti pilnai matomą rėmą. Langų rėmai yra mūre, ne apšiltinime. Norėjau, kad matytus visas lango rėmas, todėl sakiau, kad neužleistų šiltinimo sluoksnio virš rėmo. Bet pradėjus fasadą tvarkyti ir pasigilinus labiau, nuspręsta rėmus užleisti papildomu sluoksniu polesterolio, tokiu būdu langai tapo kur kas sandaresni, o pačio rėmo realiai nedaug ir uždengė, pokytis nežymus. Jei nedengti rėmų, tai būtų reikėję tarpus koše kokia tepti, faktas ne pats geriausias sprendimas. Dabar kai A lygio namai, turbūt visi jau langai apšiltinimo sluoksnyje?

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s