Pirmojo aukšto mūro pabaiga

Nedaug laiko prabėgus nuo pamatų jau turime pirmąjį aukštą su monolitine perdanga!

Darbai buvo trumpam sustoją, kol tvarkėmės paskolą. Iš trijų bankų geriausias mums sąlygas pasiūlė Swedbank, tad dabar, užsitikrinus finansavimą, darbai vyksta be jokių pauzių. Už konsultaciją ačiū labai: http://namai.indixy.com, ten rasite ir procesą jai gauti. Labiausiai nustebino DNB bankas, kuriame prieš du metus reikėjo 2 metų deklaracijų, o nuo š.m. balandžio jau 3 metų. Mūsų atveju tai sakyčiau, kad atbuline data taikomos taisyklės, na bet gerai, kas gerai baigiasi.

Per trumpą laiką išmūrytas pirmasis aukštas, naudoti silikatiniai 18 cm blokeliai ir klijai, vyrai dirbo labai sparčiai ir profesionaliai:

Išbetonuota monolitinė perdanga, kuri sudaro vientisą, ypatingai stiprų ir lygų pagrindą. Dėl mūsų projekto ypatybių, bendra kaina nuo įprastų perdangų skyrėsi vos keliais šimtais eurų.

Kaminas bus naudojamas tik židiniui, tad naudoti specialūs blokeliai, kuriems nebereikia jokių indeklų ar kitų sistemų, 200mm maksimalus angos plotis.:

Ir šiandienos darbas – apšiltintas pamatas FINNFOAM polistirolu, kuris už įprastą baltą polistirolą yra atsparesnis aplinkos veiksniams, nepūva ir nesukrenta per laiką:

Toliau laukia antro aukšto mūro darbai ir stogo dengimas, planuojama po 3-4 savaičių.

Stogas užsakytas iš DASFA ir Ko už geriausią pasiūlytą kainą (paklausus Klaipėdoje, ar gali pasiūlyti pigiau, tai sakė, ta kaina yra tokia, kad 9 kailiai nudirti nuo pardavėjo). Pasirinkau ABC Modena 11 vokiškas keramikines čerpes – tamsiai rudas su glazūra. Garaže bus įrengtas natūralios ventiliacijos kaminėlis.

modena 11

Garažo vartams pasirinkau Hörmann produkciją su L grioveliu 4250x2375mm ir SupraMatic FS10-M automatika, tamsaus ąžuolo spalvos.

Fasadas bus šviesios kreminės spalvos tinkas, kuris pakeis planuotą klinkerį dėl nerealių kainų skirtumo. Šioje  vietoje nusprendėme pataupyti, statybininkai garantavo dėl fasado kokybės.

Taip pat užsakytos ir lauko durys, kurių bus dvejos – pagrindinės su stiklu, ir pagalbinės be stiklo (šiluminė varža 1.1), dažytos milteliniu būdu (buvo galimybė rinktis su raštu, bet patys pardavėjai nerekomendavo dėl ilgaamžiškumo). 1100 eur. už abi:

13709694_1235170329828904_1962639355_o

 

Įrašo “Pirmojo aukšto mūro pabaiga” komentarai: 3

  1. Sveiki,
    Gal pakomentuotumete kainų skirtumus tarp klinkerio plyteliu ir dekoro? (kaip minėjote jau vertinote tai) Taipogi kiek kainavo čerpių kvadratas?
    Labai malonu, kad dalijatės savo statybų patirtimi! Tačiau, supraskite.. mum, statytojam, labai aktualu medžiagų, darbų kainos.

    • Skirtumas toks, kad tinko pilnas fasadas kainuoja tiek pat, kiek vien sienos kokybiškas paruošimas klinkeriui (+klinkeris + klijai + pertepimai + darbas).

      Stogo plotas ~297,3 m2, eilinės, kraštinės, kraigo čerpės; ventiliacinis kaminėlis – 4120,63; sandarinimo ir kiti stogo elementai kainavo papildomai.

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s