Pirmasis statinys

Kaip ir minėjau, nusprendėme statybas pradėti šiais metais ir tam jau yra nuveikti keli darbai, svarbiausias kol kas, pirmasis statinys – atsigabenome metalinį garažą, kurį, statyboms, padovanojo draugai 🙂

Dėl garažo, galvojau, kad viskas paprasčiau, pasiėmei ir atsivežei, bet kadangi krovinys – negabaritinis, teko pavargti, kol radau profesionalus, kurie geba ir maloniai bendrauti, ir gerai atlikti savo darbą. Taip pat reikėjo aptvarkyti teritoriją, nes garažas be grindų, o nepaliksi draugam kiaulidės, tad pusdienis praleistas atsiraitojus rankoves.

Prasidėjo viskas nuo plyno lauko, kuriame buvo įvesta elektra į sklypą ir pastatyta statybinė dėžutė.

Pamatams įrengti atvežta mediena ir armatūra, kuri yra jau surišta.

Iš tų pačių draugų pasiskolintos ir paletės, kurias dar buvo įmanoma naudoti, iš jų padarytas tiltelis ir pakilimas medienai sudėti. Šias atsivežiau su savo miškovežiu… 😀 Labai džiaugiuosi, kad šiandien pavyko viską susitvarkyti, kai už lango lietus srūva upeliais. O ir judesiukas mielas širdžiai ir akims.

Pasirodė įdomi mintis dėl saulės kolektorių vietos, bet praktiškai panaudoti, kai garažas šiaurės vakaruose arba šiaurės rytuose, matyt nėra labai efektyvu? Katilinė bus garaže.

Na ir liūdnas vaizdelis šiandien užmatytas… Sakė seniai šį namą pardavinėjo.

Laukiame gerų orų, gruntas vis dar pilnas vandens, todėl jokių žemės ir pamatų darbų vykdyti negalime, viliamės tai pajudės balandžio pabaigoje. Tuo tarpu apsiėmiau rūpestį – suvienyti kaimynus bendrijos steigimui, kurios taip seniai reikėjo, ir tiek ilgai niekas nepadarė. Realios viltys, kad vasarą, pagaliau, tai bus padaryta, ir kvartalą prižiūrėti, bei vystyti galėsime kur kas efektyviau.

Klausimėlis – kaip wordpress nustatyti, kad nuotraukas galėtų dėti atskirai, kaip dabar, bet paspaudus ant vienos, rodytu visas galerijoje?

Įrašo “Pirmasis statinys” komentarų: 10

 1. na medienai tame garaže nesveika, pradės pelyti, nes ventiliacijos tai ten mažai…
  nebent labai trumpam laikui.

  • Nemanau, kad taip nutiks. Paletės jame išbuvo n metų ir tik ta dalis, kuri sąlytį su žeme turėjo, supuvo, visa kita kaip nauja mediena. Kai tik žemė leis, pradėsim darbus, vyliuos iki balandžio galo tai įvyks.

 2. paletės buvo jau sausa mediena, o čia jei naujai išpjauta, visai kas kita.
  Bent jau sudėti tvarkingai reikia, su tarpais, kad nesiliestų.
  Tada gal per mėnesį ir nieko nenutiks.

 3. Saulės kolektoriai tikrai neapsimoka/neatsiperka jei šildai granulėmis ar oras-vanduo šilumos siurbliu. Apsimoka jei šildai tik elektra ar malkomis.

 4. jo, pats graziausias statinys tas garaziukas, net nostalgija apeme prisiminus ta pradzia ir entuziazma 🙂 jei geotermini darysi, nemetyk pinigu ant saules kolektoriu, nereikalingi jie.

  • Ačiū:) Jau nustumptos žemės, kadangi buvo vis tiek šlapia, teko kviesti vikšrinį traktorių, bet darbai pagaliau pajudėjo, laukiam pamatų, tuo pačiu stengiuos padaryt viską, kad gegužės mėn.pavyktų įkurti bendriją iš 94 sklypų ir pradėt tvarkyt ne tik savo kiemą 🙂

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s