Sklype turime elektrą!

LESTO specialistai įdiegė elektros skaitiklį, gavome pirmąjį raktą nuo savo namų (na ok, skydinės), tad nuo šiandien turime elektrą!

Viskas įvyko labai greitai, elektrikas paruošė projektą, nutiesė kabelį ir pastatė statybinę dėžutę su trifaziu ir dviem rozetėmis. Kas labiausiai nustebino, šį kartą gerąja prasme, LESTO! Nuo tos akimirkos, kai elektrikas pridavė savo darbą, kitą rytą atėjo el. laiškas iš LESTO su sutartimi, pasirašiau ir per manoelektra.lt persiunčiau atgal. Kitą rytą jau buvo skaitliukas ir galime naudotis elektra! Tokiu greičiu buvo nustebintas ir elektrikas, skambina, sako nieko nesuprantu, kaip čia taip greitai skaitliukas pas jus atsirado?! 😀 Niekur nebereikia eiti, niekur važiuoti, visagalis internetas.

Nuo kritulių papildomai apsaugoti ir kad interesantams iš toli taip nešviestų šiek tiek padirbėjau prie naujojo statinio su po ranka pasitaikiusiomis medžiagomis.

Visi darbai, medžiagos ir leidimai kainavo 473,48 eur.

Įrašo “Sklype turime elektrą!” komentarų: 1

  1. O ar nebūtų buvę paprasčiau nusipirkti ir įsirengti tuziną saulės kolektorių. Juokauju šiektiek, įvado pagrindinio tai tikrai reikia:) Bet ar svarstote kada tolimoje ateityje kažką su alternatyvia energija – vėjo elektrinėmis, ar saulės kolektoriais? ? 🙂

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s