Elektros įvedimas

Nors planai kažką daryti buvo tik kitais metais, štai ir blog’ų nauda – pamatai, kad darbų turi lyg pamatų 🙂 Tad šiandien sutarta dėl elektros pajungimo ir statybinės dėžutės pastatymo. Kelių savaičių bėgyje bus iškasta žemė ir atvestas kabelis į būsimą garažą, o prieš pamatų pylimą ir žemės darbus – pastatyta dėžutė. Vykstant darbams tema bus papildyta.

Papildyta 2015 09 18

Penktadienį su uošviu genėjom žolę.. Vietomis užaugus per 1.5m. Išdžiuvusi ir sena, tai dalgiai vos įkabino 🙂 Atvykus radom žmogų, bekasant elektros kabeliui, po kelių savaičių turėsime elektrą 🙂 Šiaip ne taip nušienavom pievą (didžiausia padėka uošviui, darbavos kaip mašina), o aš iškirtau krūmynus, dėl vaizdo palikau keletą medelių, kurie irgi dings darant pamatą. Papildysiu, kai turėsime elektrą.

Įrašo “Elektros įvedimas” komentarų: 13

  1. Pas mus nors dezute ir pastatyta, as elektros dar nejungsiu, naudosiu benzinini generatoriu pamatu darbams. Mano manymu jei pasijungi elektra paskui yra kazkoks tai abonentinis mokestis(be to yra rizika, kad kas kitas prie tavo linijos prisijungs). O as pacio namo dar kokius metus nestatysiu, del to nusprendziau taip. Pataisykit jei klystu.

  2. Dėl elektros, tai pasirašius sutartį su LESTO ir pasistačius skaitiklį, turi kas mėnesį deklaruoti parodymus, kitu atveju gauni raginimus tai daryti el. paštu. Gali https://www.manoelektra.lt puslapyje atsižymėti, jog esi tarkim išvykęs ir nenaudoji, kad nesiuntinėtų. Esmė tą, kad po metų tavo deklaravimų susikaupia parodymų istorija, ir vėliau, kai jau bus sunaudojimo vidurkis, tau nedeklaravus parodymų jie automatiškai tau išrašys sąskaitą pagal tavo vidutinį sunaudojimą ir paprašys susimokėti. Taip man pasakojo Lesto aptarnavimo skyriuje.

  3. ir pas mane šiandien džiugi žinia – skaitiklis stovi. nors laukas dar plynas, bet elektros įrankius pasijungti pagaliau galima. tai tikrai nėra blogas sprendimas – statybinė dėžutė su rakčiuku, nenaudojant galima atjungti spintoje, o per savaitę megavato nepavogs, tad skriaudos nebus – čia kaip papildomas kaimynystės įvertinimas – jei matai kad vagia, tada stataisi kamerą ir priduodi policijai.

    • Smagu girdėt, sveikinimai 🙂 Mes penktadienį lėksim šienauto savo pievos, nors prasmės nematau, bet gavom priminimą iš raj. savivaldybės 😀

  4. šienaut rudenį neverta. geriau su krūmapjove prasieit ir stambesnius augalus nusiimt. žolės tuoj eis miegot ir pačios nunyks po mėnesio. šienaut reik pavasarį – nuo pat ankstyvo pavasario nusigrėbi praeitų metų likučius, ir tada prižiūri kas mėnesį. taip per kelis metus pas mane iš dilgėlyno pavirto į pusėtiną miglainių ir eraičinų pievą (ta mėgstamiausia su žaliais ilgais lapais. na ir dar jei ilgiau palieki išlenda kitokių žydinčių gėrybių, bet ilgainiui lieka tik tos dvi grupės).

    • Na čia ne mūsų pasirinkimas, kaip minėjau atėjo pranešimas iki Rugsėjo 25 nusišienauti, bandžiau paaiškinti, kad tai beprasmiška, valdininkams neįdomu.

  5. Am priminet.. Kai ivede elektra nemokejau dar ne karta per 3metus 😀 elektros neatjunge dar, jokiubraginimu nesulaukiau.

  6. Kas ten per kupolas pas kaimyną? Ir kodėl numeriai užsėpti? Nelabnai suprantu ką ten statyti, įsmeigi kuolą ir prisuki dėžutę, ten vidui gali būti tik kirtiklis ir rozetė, niekas neina ir netikrina, tik reikalinga varžų matavimo pažyma (tipo ar netrupina) kad Lesto galėtų pajungti.

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s