Visi dokumentai gauti

  • 2014.07.09 buvo įsigytas sklypas; 2014.11.27 pradėtas namo projektavimas; 2015.05.15 sistemoje užregistruotas prašymas statybų leidimui išduoti.
  • 2015.07.21 gautas statybų leidimas ir visi namo projekto dokumentai.
  • Kalbant atskirai apie LESTO, tai nors ir turėjome korekcijų dėl jų, paskutinę dieną atmetė projektą, ir viskas dar savaitei nusistūmė, pats aptarnavimas buvo malonus, o sąlygų išdavimas kur kas greitesnis, nei teoriškai priklausė. Dar su jais teks susidurti, tada matysime kaip čia su jais iš tiesų yra.

Sekantys planai – ateinančiais metais, šiltuoju metu, ketiname pasidaryti pamatus, Klaipėdos krašte gal turite rekomenduoti specialistus, būtų įdomu kainas palyginti 🙂

Įrašo “Visi dokumentai gauti” komentarai: 3

  1. Jei gali, įrenk pamatus šiemet ir palik “žiemoti“. Kitais metai dėžutę galėsi mūryti drąsiai ir anksčiau – pamatai bus susigulėję. Jei apdaila klinkerio plytos, tai turi būti oro tarpas tarp šiltinimo medžiagos ir klinkerio, o pamate reikėtų įbetonuoti tokio pat storio kaip šiltinimo medžiaga, polistirolą. Kiti pastebėjimai: Geoterminis +, rekuperatorius +, vaakuminiai vamzdžiai -, kaminas tavo atveju turėtų būti 1, su šalia išmūrytais ventkanaliais iš gartraukio ir WC (atskiri). Antras kaminas (virš garažo) nereikalingas – pabandęs geoterminį šildymą nė už ką nenorėsi kitokio ir kam kalbėti apie kažkokią alternatyvą? Paprasčiau apsidrausti ir sugedusios sistemos (tarkime dėl žaibo išlydžio) išliadas iš dalies padengs, >>>>PS. Dar dėl vaakuminių vamzdžių. Vasarą vandens šildymas mano atveju (2 -žmonės), kainuoja 10-11 EUR. Vamzdžiai, o vėliau jų valymas, įrangos priežiūra kainuoja nxEUR, be to jie tikrai nepuošia stogo. Sėkmės. Aš jau perėjau šitą maratoną ir dabar sodinu obelis.

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s