#1 Projektinis pasiūlymas (atnaujinta 12.17)

Gautas pirmasis projektinis pasiūlymas, pagal mano pateiktą informaciją. Vienas 190m2, kitas 240m2. Norėčiau gauti kuo daugiau pastabų ir patarimų. Dėkui už pagalbą.

Atnaujinta 2014 12 17

Jau galima matyti kai kurias mūsų korekcijas nuo pirmojo pasiūlymo (plotas padidėjo iki 250m2). Tuo pačiu klausimas – kuris tambūro variantas geresnis, gal jo visai nereikia (buvo ir toks komentaras iš praktinės pusės) arba gal dar kokį pasiūlymą galite pateikti, kaip optimaliai išnaudot tą vietą. Dėkui.

 

Kiti projektiniai pasiūlymai diskusijai bus pateikiami tame pačiame pranešime.

Įrašo “#1 Projektinis pasiūlymas (atnaujinta 12.17)” komentarai: 7

 1. jei greitai uzmetus aki, man priimtinesnis 190m2 variantas. Ka pakeisciau. Tai truksta duru i lauka katilineje. Patogu tureti dar viena isejima i lauka. Taip pat nezinau kokiu kuru kurensi, jei kietu, sio durys tiesiog privalomos. Kam virsuje 2 san mazgai? Vienas manau, kad tiesiog pasmerktas buti nenaudojamas, o pinigeliu surys nemazai.

  • Ačiū už komentarą. Taip, iš garažo būtinai išėjimas į lauką. Įdomu dviviečio garažo ideali kvadratūra kokia, kad tilptų ir du automobiliai, ir stalažas/dviračių laikikliai, kad nebūtų, jog sienomis reikės eiti. Geoterminis šildymas, židinys ir saulės kolektoriai bus. O dėl dvejų mazgų, toks namo ponios pageidavimas 🙂

 2. Pirmas pasiūlymas pakoreguotas, artimiausiu metu pasidalinsiu pokyčiais. Kvadratūra padidėjo 10m2 nuo 240m2 varianto. Baugina kiek, kai populiariausia kvadratūra šių dienų yra 150m2, bet mes ir dirbame daug ir ilgai namie + dvigubas garažas priduoda savo. Dėl garažo tokio nedidelė dilema – vieni vartai platūs ar du siauri?

 3. Na as ta pacia dilema savo laiku sprendziau. Visgi pasilikau prie vienu vartu varianto, vienas mechanizmas, viena automatika, kiek taupesnis sprendimas. Viena dalyka ka dabar dar pasidaryciau, tai i vartus isideciau duris, kad vaiksciojimo atveju, o per garaza judejimas vyksta, nereiktu visu vartu atidarineti ir isleidineti silumos…

 4. Jei paklaustų mano nuomonės, tai sakyčiau ne ne ne, taip blogai.
  2 aukštų namas – nepatogu. Bet pigiau. O čia nesimato noro taupyti darant didžiulį garažą. Mašinoms dėmesio daugiau, nei žmonėms.
  Ne ne, taip negyvenčiau nestatyčiau. Mašinoms vieta – po stogine. Žymiai pigiau ir mašinoms net sveikiau.
  Bet čia mano nuomonė. Atsiprašau kad taip įlindau ‘ne į temą’
  Kiek žmonų tiek požiūrių į gyvenimą 😉
  Matyt turi patirties 2a name ir tau tai netrukdo…

  • Kaip galima sakyt, kad mašinom dėmesio daugiau, jei tai yra tik penktadalis namo. Yra viskas, ko reikia mūsų poreikiams patenkinti ir nieko daugiau. Dėl mašinų laikymo garaže, tai giminaitis NIEKADA nelaiko mašinos lauke, per 8 metus nebuvo nei menkiausio pažeidimo, iš kur jūs traukiat tuos faktus, tai man nuostabą kelia. Tai taip pat liečia, kad garaže mašinos nelaikomos. Jei jis yra, reiškia jo ir reikia, ir tesingai – kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Jau pateikti paskutiniai koregavimai, ir artimiausiu metu turėsime galutinį projektą.

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s