Namo projektavimo gairės

Šiek tiek apie nieką 🙂 Sklype pasikeitimų nėra, rudenėja. Šalia, palei gatvelę, dar nemažai laisvos žemės (trys sklypai to pačio savininko yra pardavime, tad kaimynų šalia teks palaukt).

Kai buvau nuvykęs į Žemės ūkio skyrių, pabraižė tokią schemutę, kaip padaryti drenažo apylanką. Tačiau, panašu, kad ši sistema apskritai seniai yra sulaužyta ir nebeveikia.

Sklype radau geologinių matavimų vietas ir gręžinyje daug vandens.

Kol laukiu projekto, stengiames nusibraižyti projekto gaires (bus papildyta). Stogas visgi bus dvišlaitis (nuotrauka nr. 4) vietoj keturšlaičio, kaip buvo planuota anksčiau. Tai padės šiek tiek sutaupyti, galvojau ir apie vienšlaitį, bet nei pigiau, nei geriau toks variantas nėra. Šildymas – geoterminis+vakuuminiai saulės  kolektoriai; vėdinimas (greičiausiai) – rekuperacinis su rotaciniu šilumokaičiu:

Įdomu kas kiek vidutiniškai keičiami filtrai, jų kaina?

Įrašo “Namo projektavimo gairės” komentarai: 3

    • Jei sistema realiai neveikianti, greičiausiai taip ir yra, turbūt nereikia, bet, kiek suprantu, geriau ji veikianti būtų buvusi, nei dabar daryti savo. Nors sklypas paviršiuje lyg ir nebūna šlapias, tačiau gręžinyje matosi vandens, tai įdomu kaip su juo yra. Konkrečiai kol kas nežinau kaip į tai atsakyt 🙂

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s