Pirkimo-Pardavimo sutartis

Po pertraukėlės vėl pajudėjo sklypo įsigijimo reikalai – šiandien pasirašėme nekilnojamojo daikto pirkimo-pardavimo sutartį! Po dvejų savaičių gausime nuosavybės dokumentus ir sklypo įsigijimo procesas bus visiškai baigtas.

Artimiausi didesni žingsniai – projekto paruošimas (šiais metais) ir pamatų liejimas (ateinantį pavasarį). Taigi, baigę įsigijimą, pradėsime dairytis kartotinio projekto (kaip pagrindo) ir architekto (jei galite pastarąjį parekomenduoti, būtinai tai padarykite komentaruose).

Įrašo “Pirkimo-Pardavimo sutartis” komentarai: 3

  1. Dėl projekto,
    1) ieškokit kas paregtų techninį darbo projektą, architektai dažnai žaidžią ir parengia tik techninį projektą ir dar be konstrukcijų dalies, su tokiu projektu jų gaunate leidimą, tačiau darbų pradėt negalite, reiks rengt darbo projektą atskirai. Neužsiciklinkit ties archtektais, projektą gali parengt ir statybos inžieriai – projektuotojai, na vizualizacijos gal gražios negausit, bet net sprendiniai ne iš lubų bus traukti..
    2) Netaupykit projektui, geriau projektu išleist 5tuks. daugiau, bet inžinierius atidžiau ir tiksliau parinks sprendinius, galutiniam rezultate statybos darbai kainuos pigiau nei buvo papildomai išleista projektui.

Rašyti komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s